O nas

 

Witamy Państwa serdecznie na stronie Agencji Turystycznej „Marzena”
 
 
Właścicielem biura jest specjalista d/s turystyki – Paweł Lech, który od wielu lat związany jest z branżą turystyczną. Posiada ukończone studia o kierunku turystycznym oraz kilkuletnie doświadczenie pracy odbyte w renomowanym i wiodącym Biurze Turystycznym w Częstochowie.

Nasze biuro prowadzi sprzedaż pełnej oferty największych i renomowanych Touroperatorów takich jak: ITAKA, SUN&FUN, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, WEZYR-CORAL TRAVEL, GRECOS, BEST REISEN, EXIM TOURS

i wiele innych.

Dzięki naszej przeglądarce, znajdującej się na naszej stronie internetowej, mają Państwo dostęp do wszelkich aktualnych ofert Last Minute, First Minute oraz bieżących promocji. Oczekujemy również na Państwa pytania drogą e-mailową i telefoniczną.

Nasza przeglądarka jest dostępna dla Państwa 24h, przez którą możecie Państwo sami dokonywać rezerwacji, natomiast Ci z Państwa, którzy wolą kupić ofertę w tradycyjny sposób – serdecznie zapraszamy do naszego biura gdzie pomożemy Państwu w wyborze najlepszej dla Państwa oferty.

Nasza oferta zawiera między innymi:

  • wczasy i wycieczki z przelotem samolotem z wylotami ze wszystkich polskich lotnisk

  • wczasy i wycieczki autokarowe nad morzem, nad jeziorami i w górach

  • wczasy z dojazdem własnym

  • wypoczynek dla dzieci i młodzieży

  • bilety autokarowe, lotnicze oraz bilety Tanich Linii Lotniczych


Gwarancją naszej rzetelności są juz tysiące zadowolonych klientów.
Siedziba Naszego biura mieści się w Częstochowie przy ul. Berka Joselewicza 2.Hasłem przewodnim w naszej pracy jest zawsze zadowolony klient !